Prionem Mundum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prionem Mundum

Büyük yaratılışlar, büyük yıkımlarla başlar.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Parlamento Ne İşe Yarar?

YazarMesaj
İsis
Mısır Tanrıçası | Yaratıcı
Mısır Tanrıçası | Yaratıcı
İsis

Altın : 2147483647

Kişi sayfası
RP Seviyesi:
Parlamento Ne İşe Yarar? Left_bar_bleue100/100Parlamento Ne İşe Yarar? Empty_bar_bleue  (100/100)

Parlamento Ne İşe Yarar? Empty
MesajKonu: Parlamento Ne İşe Yarar?   Parlamento Ne İşe Yarar? Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:51 pm

Hakkında;
Parlamento, tanrı ve tanrıçalar dışında ırkların yönetiminden sorumlu olan kimselerdir. Her ırkın kendisine özgü ve belirli görevi üstlenmiş senatörleri vardır. Parlamento bölümleri için her ırktan bir senatör ve bir de senatör yardımcısı mevcuttur.

Yılda olağanüstü durum olmadığı sürece 5 kere bütün senatörlerin toplanma koşulu ile toplantılar yapılır. Toplantılarla Prionem Mundum ile ilgili tartışmalar yapılır. Parlamento uygun bulduğu kuralları, yasaları bir karara vardıktan sonra tanrı ve tanrıçalara bildirir. Eğer onaylanırsa, o sistem geçerli olacaktır.

Parlamentolarda dört ırktan her bir görevin temsilcisi vardır. Bunun dışında bir adet Parlamento Başkanı bulunmaktadır. Başkan son kararı onaylayan ve parlamentoyu yönetmekle görevli kişidir. Oylama ile seçilir, her ırktan olabilir.

Parlamento Bölümleri;
Irklar Arası Uzlaşım
Büyünün Kullanımını Soruşturma
Yasaları Koruma
Güvenlik
Soruşturmalar ile İlgilenme
Eğitim
Maliye

Parlamento Ne İşe Yarar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-