Prionem Mundum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prionem Mundum

Büyük yaratılışlar, büyük yıkımlarla başlar.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nesy Salvatore

3 posters
YazarMesaj
Nesy Salvatore
Osiris'in Tapınağı Sorumlusu
Osiris'in Tapınağı Sorumlusu

Altın : 28

Kişi sayfası
RP Seviyesi:
Nesy Salvatore Left_bar_bleue90/100Nesy Salvatore Empty_bar_bleue  (90/100)

Nesy Salvatore Empty
MesajKonu: Nesy Salvatore   Nesy Salvatore Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 4:33 pm

Gecenin sessizliğini asanın yere sertçe vurulması bozdu. Karanlığın içinden gelen bu tıkırtı genç kızın tedirgin olmasına sebep olmuştu. Sesin geldiği sokağa doğru baktı. Sadece karanlık vardı. Usul usul esen rüzgâr ve ağaç yapraklarının çıkardığı uğultular ortama korku filmi havası katıyordu. Kızın yeşil gözleri karanlığın içinde parlıyordu. Adımlarına dikkat ederek sesin geldiği yöne doğru bir adım attı. İçindeki korku her geçen saniye büyüyordu. Asa tekrar yere vuruldu. Karanlığın içinde bir hareketlenme vardı, biri geliyordu. Kız geriye doğru bir adım attı fakat arkasındaki taşa takıldı. Düştüğü yerde geri geri gitmeye çalışıyordu. Siyah pelerinli, yüzü kapalı biri karanlığın içinden çıktı. Elinde siyah – kahverengi karışımı başında baykuşu andıran bir hayvan motifi olan asa vardı. Asayı yere sertçe vurdu, sonra güldü.

Seni burada bulacağımı biliyordum.

Kız yutkundu, elindeki asayı kaldırdı.

Git buradan…

Kızın sesi titrekti, korktuğu ortadaydı. Uzun siyah saçları yüzünün bir kısmını örtüyordu. Eliyle onları geriye attı ve ayağa kalktı. Korktuğu her halinden belli oluyordu; fakat güçlü görünmek için kendisiyle mücadele veriyordu. Aklına babasının sözleri geldi :

Önemli olan siyah ile beyazı dengede tutabilmek.

Siyah pelerinli adam, kızın içindeki kötülüğü, karanlığı körüklüyordu.

Sen bizim dünyamıza ihanet ettin! Ve cezalandırılmayı hak ediyorsun! İşte bu yüzden buradayım.

Kız, geriye doğru bir adım attı. Yeşil gözleri bir anda alevi andıran bir kırmızıya dönüştü. Vahşi bir hayvanın çıkardığı tıslamaları çıkarıyordu. Bu, düşmanı korkutma stratejisiydi. Fakat bu sefer işe yaramayacak gibi duruyordu. Siyah pelerinli adam elindeki baykuş motifli asayı kaldırdı birkaç sözcük fısıldadı. Kız bir anda yere düştü ve çığlıklar atmaya başladı. Büyülü sözcükler anlaşılan canını fazlasıyla yakmıştı. Fakat hiç beklenmedik bir çeviklikle ayağa kalktı asasını salladı. Mavi – kırmızı ışıklar etrafa yayıldı, geceyi aydınlattı. Yakın civarda oturan insanlar ne olduğunu anlayamamışlardı. Evlerin ışıkları bir bir yanıyor, insanlar balkonlara, camlara dökülüyorlardı. Siyah pelerinli adam asasını kaldırıp haykırdı:

Inizio delle tenebre!

Ortalık bir anda karardı ve insanlar yere devrildi. Siyah pelerinli adam başındakini çıkardı, kızla göz göze geldi. Kız, titriyordu.

9’ dan geriye say.

Kız, sonun geldiğini anlamıştı. Gözlerini kapattı ve 9’ dan geriye doğru saydı…
Amphitrite
Yunan Tanrıçası
Yunan Tanrıçası
Amphitrite

Altın : 2147483647

Kişi sayfası
RP Seviyesi:
Nesy Salvatore Left_bar_bleue100/100Nesy Salvatore Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesy Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Nesy Salvatore   Nesy Salvatore Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 4:45 pm

*Betimleme: 28/30
*Akıcılık: 10/10
*Yazım Kurallarına Uyum: 10/10
*Sayfa Düzeni: 7/10
*Renklendirme: 5/5
*Kurgu: 25/25
*Uzunluk: 5/10

Puanınız: 90
Aphrodite
Yunan Tanrısı | Yaratıcı
Yunan Tanrısı | Yaratıcı
Aphrodite

Altın : 2147483647

Kişi sayfası
RP Seviyesi:
Nesy Salvatore Left_bar_bleue100/100Nesy Salvatore Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesy Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Nesy Salvatore   Nesy Salvatore Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 2:21 pm

Kilit!
http://prionemmundum.roleplaylife.net

Nesy Salvatore
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nesy Salvatore